Hakkında

Oda Bul rezervasyon

Kurumsal

Ortaköy'de
Bir Nefeslik Mola

Tarihle iç içe bir deneyim yaşayabileceğiniz Ortaköy Hotel'e hoşgeldiniz. Dört mevsim İstanbullular için popüler bir destinasyon olan Ortaköy’ün merkezinde bulunan Ortaköy Hotel; çevresinde bulunan Ortaköy Camii, Eski Rum Yetimhanesi, hamamı, Çırağan Sarayı, Feriye Sarayları ve daha birçok gibi simge yapılarını gezebileceğiniz çevresiyle birlikte günlük turlarıyla; tamamı özelleştirilmiş ve konforunuza göre düzenlenmiş odalarıyla unutulmaz bir İstanbul deneyimi sunuyor.

İstanbul, tek başına benzersiz bir deneyim olan, Roma’dan Bizans’a ve oradan Osmanlı’ya kadar 3 büyük imparatorluğun başkenti olmuş zamansız bir şehir. Ortaköy Hotel ise bu eşsiz coğrafyayı keşfetmek için gelenleri yepyeni keşiflerle tanıştırıyor.

Ortaköy Hotel İstanbul, tarihi ve ikonik Ortaköy Camii, sinagoglar, kiliseler, eski Osmanlı sarayları, eğlence mekânları, turistik ve yerel alışveriş imkânları ve çeşitli tatlarda hizmet veren restaurantlara yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Ortaköy’ün tarihi dokusuna sadık kalınarak modernize edilmiş birbirinden ferah ve konforlu 12 odası ile siz değerli konuklarına, geleneksel Türk misafirperverliğini 5 yıldızlı servis ve kalite anlayışıyla birleştirerek sunmaktadır.

Ortaköy’ün her daim hareketli ve bir o kadar doyulmaz manzaralı sahiliyle birlikte, orjinaline sadık kalınarak yenilenmiş otelin mimarisi de sizi hayran bırakacak. Kısacası Ortaköy Hotel, modern bir bakış açısı ile İstanbul’un en güzel bölgelerinden birinde şehri her açıdan deneyimleyeceğiniz imkanları siz misafirlerimiz sunuyor.